O MNIE

Nazywam się Paulina Rutkowska i jestem autorką bloga My Little Page.

Mam 26 lat i z wykształcenia jestem magistrem inżynierem kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Jednak swoją przyszłość wiążę bardziej z marketingiem i sprzedażą. 

Od urodzenia mieszkam w Kielcach, ale nie wykluczam przeprowadzki do większego miasta w Polsce. 

Blog  My Little Page powstał z chęci dzielenia się swoimi codziennymi stylizacjami. Bloga, którego aktualnie czytasz prowadzę od około 10 lat. Początkowo pojawiała się głównie moda, a dziś dzielę się w sieci wszystkim tym co mnie aktualnie interesuje. 

Kocham gotowanie i podróże, dlatego też to one pochłaniają głównie mój Instagram, gdzie praktycznie codziennie dodaję zdjęcia. Mój nick to: paulinarutkowskaa. 

Na blogu znajdziesz także modę i wpisy z kategorii urody. Nie chcę ograniczać się do konkretnych kategorii, dlatego postawiłam dodać także wpisy lifestylowe takie np.: różne porady, moja przygoda z aparatem ortodontycznym, poznacie mojego kota brytyjskiego czy przeczytacie recenzje „lekkich” książek. 

Chcę, aby My Little Page było miejscem, gdzie miło można spędzić czas a także było stroną, gdzie można znaleźć odpowiedzi na pytania z życia codziennego, na które ja sama często szukam odpowiedzi w internecie. Do tego będę dążyć!

Cieszę się, że tu wpadłeś i mam nadzieje, że zostaniesz na dłużej! 

Ściskam,

Paulina.