Torebka Chylak – czy warto na nią tak dużo wydać?

Torebka od Zofii Chylak „chodziła” za mną dłuższy czas, bo potrzebowałam kolejnej klasycznej torebki, ale tym razem w odcieniu brązu lub beżu. Pierwszy raz mi się spodobała u Kasi z kanału LGS. Ile kosztuje torebka Chylak? Jak wygląda na żywo? I czy warto kupić torebkę Chylak? 

Przeczytaj także: Czy warto kupić torebkę Pauliny Schaedel?

klasyk chylak

Ile kosztuje torebka Chylak?

To, co wielu odstrasza w tych torebkach to na pewno cena. Moja torebka klasyk karmelowy kosztowała 1440 zł + przesyłka. Jednak jeśli ktoś jest zwolennikiem posiadania mniej a dobrej jakości rzeczy to warto. Ja w swojej kolekcji posiadam tylko 3 droższe torebki. Należą do nich: shopperka Michael Kors, model Nuoro od Sabriny Pilewicz oraz od niedawna karmelowy klasyk od Chylak.

klasyk karmelowy chylak

Co pomieści klasyk Chylak?

Jest to torebka na mniejsze wyjścia, ponieważ nie zmieści się tam za dużo. Wejdzie smartfon, portfel, klucze i może jakaś pomadka. 

Wymiary torebki Chylak „klasyk”:

Szerokość: 23 cm
Wysokość: 15 cm
Głębokość: 11 cm
Szeroki pasek: 84-92 cm
Mini rączka: 37 cm

torebka karmelowa chylak

Torebka chylak – jak wygląda dokładnie

Torebka jest wykonana ze sztywnej, tłoczonej skóry na wzór skóry krokodyla zamykana na klapkę z magnesem. W zestawie otrzymujemy krótki pasek do noszenia w ręce oraz długi i szeroki do noszenia przez ramię. Wewnątrz znajdują się dwie komory oraz jedna, środkowa na suwak. Torebka Chylak posiada piękne, złote okucia oraz stempel na klapie torebki. 

torebka chylak klasyk

Torebka Chylak – czy warto kupić?

Moim zdaniem cena jest dosyć wysoka, ale nie od dziś wiadomo, że ceny produktów od projektantów są dużo wyższe niż np. z sieciówki. Ja dłuższy czas szukałam klasycznej torebki na co dzień. Taki klasyk nie wychodzi z mody, a wydaje mi się, że np. słynne półksiężyce już miały swoje 5 minut. Ja ogólnie z torebki Chylak jestem zadowolona i ją polecam, choć nie jest przeze mnie nagminnie eksploatowana. Nie wiem, w jakim byłaby stanie gdyby była używana na co dzień.