Gdzie polecieć na wakacje – Cypr, Grecja czy Hiszpania?

 

Gdy już będzie możliwość swobodnego podróżowania, ja najchętniej wybrałabym się na wakacje do Grecji (bo nigdy tam nie byłam, a moja mama mówiła, że zdecydowanie warto :D) albo do Hiszpanii. W Hiszpanii byłam na intensywnym zwiedzaniu Barcelony, która jest piękna. Chętnie poleciałabym chillować tam na plaży. Gdzie polecieć na wakacje? Zapraszam do dalszej części wpisu :).

gdzie polecieć na wakacje

Zachęcam do zajrzenia do moich wpisów z Barcelony, gdzie więcej opisałam na ten temat: 

#1 – Park Guell

#2 – Wzgórze Tibidabo

#3 – Wzgórze Montjuic

#4 – La Rambla, Park Ciutadella, Sagrada Familia i Bunkers del Carmel

Gdy jestem w trakcie pisania tego posta, przypomniałam sobie, że na Cyprze mi się również bardzo podobało. Zdecydowanie tam również chciałabym wrócić. Idealna pogoda, bez ani jednej chmury na niebie, idealne cieplutkie morze bez fal, żyć nie umierać 🙂 . Na Cyprze byliśmy z biurem podróży R.pl.

gdzie polecieć na wakacje

Co warto zobaczyć na Cyprze Południowym?

„Przede wszystkim Nikozję, czyli jedyną stolicę na świecie podzieloną na dwie części, sławny port Limassol i starożytne miasto Kourion. Cypr Południowy to także wioski na zboczach Gór Troodos, urokliwe wąskie uliczki małych miejscowości, lokalne przysmaki i doskonałe wino oraz cudowne plaże, przy których świetnie prosperują kurorty all inclusive.”. Więcej: R.pl Cypr Południowy

Wpisy z mojego pobytu na Cyprze:

Wakacje na Cyprze 2015 – #1 Protaras

Wakacje na Cyprze 2015 – #2 Ayia Napa, Fig Tree Bay, Kavo Greko, Blue Lagoon

A co z tą Grecją..

Grecja jest w moich top miejscach, gdzie chciałabym polecieć. Zapewne kojarzycie te wspaniałe widoki na Santorini, idealną biel domków i niebieskie dachy. Marzy mi się również inna grecka wyspa i domek gdzieś na uboczu. Cisza, spokój, cudowna pogoda i cała plaża dla mnie :D. Muszę więc intensywnie przeszukać internet. W linkach znajdziecie szczegółowe oferty wraz z atrakcjami. Moimi faworytami, które chciałabym odwiedzić będąc np. na Krecie jest wyżej wspomniane Santorini, Wyspa Elafonissi oraz Błękitna Laguna i Wyspa Gramvousa. Ah..rozmarzyłam się 😀 . 

gdzie polecieć na wakacje
źródło: R.pl

Byliście w którymś z tych miejsc? Gdzie Wy chcielibyście polecieć na wakacje?

Wpis powstał we współpracy z biurem podróży R.pl