Czy warto kupić torebkę Pauliny Schaedel?

Torebkę od Pauliny Schaedel użytkuję już ponad rok. A przed jej zakupem szukałam opinii czy warto wydać tyle pieniędzy na zwykłą torebkę. Niestety, nie wiele znalazłam recenzji na jej temat, więc może mój wpis komuś się przyda jeśli będzie się zastanawiał czy warto kupić torebkę Pauliny Schaedel. 

Czy warto kupić torebkę Pauliny Schaedel

Jakość torebki mimi large bag Pauliny Schaedel

Długo szukałam średniej wielkości torebki, która idealnie sprawdzi się na co dzień. W końcu trafiłam na stronę z torebkami Pauliny Schaedel i wpadł mi w oko fason Mimi Large bag. Stwierdziłam, że świetnie nada się na codzienne wyjścia. Mimi large bag jest największym rozmiarem jeśli chodzi o fason Mimi

Wymiary tej torebki to 26 cm x 20 cm x 8 cm, a długość paska to 132 cm.

Torebka jest prosta i klasyczna dzięki czemu pasuje do wszystkiego, jest w różnych kolorach. Torebka Mimi Large bag ma jedną zasuwaną komorę główną, w środku kieszeń np. na telefon oraz tylną zasuwaną. Jest dosyć pojemna. Torebka wykonana jest ze skóry ekologicznej, niestety nie z prawdziwej skóry. Kolejnym minusem jest to, że złote elementy, a zwłaszcza blaszka szybko się starła i wygląda po prostu kiepsko. Kolejną wadą było to, że na samym początku jej użytkowania rozciągnął się pasek i musiałam dorobić dziurki. A nie nosiłam tam nic ciężkiego. To co zauważyłam ostatnio, to to, że uchwyty łączenia paska z torebką trochę się urywają. Strach pomyśleć co będzie niebawem. Mojej siostrze natomiast dużo więcej urwało się materiału i nie wygląda to dobrze. Dużo zastrzeżeń mają także użytkowniczki tej torebki na forum wizażu tutaj opinie o torebkach Pauliny Schaedel . Dziewczyny piszą między innymi o breloczku z frędzlami czy podartej podszewce. Moim zdaniem za takie pieniądze powinna być dużo lepsza jakość. 

blaszka paulina schaedel torebka

Ile kosztuje torebka Pauliy Schaedel Mimi Large bag

Torebki Pauliny Schaedel nie należą do tanich, ale ja skupię się tutaj na moim fasonie Mimi Large bag. Koszt takiej torebki to 215 zł + wysyłka. Moim zdaniem to sporo jeśli chodzi o torebkę z eko skóry.

Jaki jest czas dostawy ze sklepu Pauliny Schaedel

Ja z dostawą miałam problemy. Musiałam pisać wiadomości do sklepu, aby dopytywać co z moją przesyłką. Nie pamiętam już dokładnie ile trwał czas doręczenia, ale było to ok. 2 tygodni. 

Opinia o torebkach Pauliny Schaedel

Torebki ze strony Pauliny Schaedel mają ciekawe modele i pasują na wiele różnych okazji, co jest na pewno plusem tej strony. Natomiast jeśli chodzi o to czy jakość jest adekwatna do ceny, to nie. Za tę cenę spodziewałam się lepszej jakości. Natomiast jeśli dla kogoś ponad 200 zł za raczej małą i nie skórzaną torebkę to mało, to śmiało można zamawiać. Ale jak widać po wielu opiniach występują felerne egzemplarze i torebki szybko się niszczą. 

paulina schaedel torebka jakość