Czy warto kupić bransoletkę Lilou?

Jeśli zastanawiacie się czy warto kupić bransoletkę Lilou? Tym wpisem postaram się ułatwić Wam tę decyzję.

 
W mojej szkatułce posiadam trzy bransoletki Lilou. Mają one po kilka lat, także mogę szczerze napisać o ich jakości. Przede wszystkim uważam, że bransoletka Lilou jest świetnym prezentem dla ukochanej osoby, przyjaciółki czy siostry na urodziny bądź jakąkolwiek inną okazję. Możemy wybierać spośród wielu zawieszek, więc każdy znajdzie coś adekwatnego do okazji. Lilou jest również świetnym pomysłem, jeśli nie wiemy co kupić na prezent.
P.S. Muszę zaznaczyć, że w poniższych bransoletkach, które zobaczycie na zdjęciach, nie chodziłam nigdy na okrągło.
 
 
 
 
Pierwszą bransoletkę dostałam ok. 6 lat temu. Jest na cienkim regulowanym sznureczku. Posiada pozłacany element symbolizujący nieskończoność. Stwierdzam, że bransoletka po tylu latach jest nadal w super stanie. Sznureczek pomału zaczyna się niszczyć od regulowania, ale ogólnie nadaje się nadal do noszenia.
 
 
 
 
Kolejna bransoletka Lilou ma około 3 lat. Jest na a’la skórzanym pasku. Bardzo wygodnie się ją samemu zakłada (w pozostałych moich Lilou na sznureczkach jest to niemożliwe). Bransoletka posiada zawieszkę serduszko z grawerem i niestety po czasie wygląda to bardzo źle. Element jest pozłacany, tak jak pozostałe, ale wygląda na bardzo zniszczony. Grawer robiony w salonie Lilou wygląda po prostu „tanio”. Choć ta bransoletka jest moją ulubioną, to niestety jestem rozczarowana jakością tego elementu. Sam pasek jest jak najbardziej w porządku.
 
 
 
 
 
Ostatnia moja bransoletka ma 2 lata i jest w idealnym stanie. Ta Lilou jest również na sznureczku i posiada dwa pozłacane elementy takie jak kluczyk i dziurka od klucza. Elementy wyglądają jak nowe. Sznureczek jest także w super stanie.
 
 
 
 
Podsumowując uważam, że warto kupić bransoletkę Lilou. Tak jak wspominałam na początku jest to świetny prezent na każdą okazję. Wszystkie pozłacane elementy są w porządku za wyjątkiem jednego – grawerowanego. Gdybym miała kupować kolejną bransoletkę Lilou na pewno nie wybrałabym graweru na elemencie. Nie wiem od czego to zależy, ale jak widać, nie jest to dobrze wykonywane. Bransoletka Lilou na cienkim sznurku, którą pokazałam we wpisie kosztuje około 100zł z jednym elementem, a na pasku jest to koszt ok. 180 zł. Wszystko zależy od wielkości elementu i od tego czy wybieracie złoto, srebro czy pozłacane elementy. Jest naprawdę szeroki wybór. Na koniec dodam, że całość jest dobrze wykonana, żaden element nie odpada.
 
 

Nie jest to wpis sponsorowany.