Moja opinia o kosmetykach BINGOSPA

Jakiś czas temu dostałam do przetestowania produkty firmy BingoSpa. Nigdy wcześniej nie miałam okazji do wypróbowania tych kosmetyków, także byłam bardzo ciekawa. Kosmetyki dostałam od firmy OLADI. Oladi to serwis, na którym znajdziecie oprócz kosmetyków znanych marek także ubrania i dodatki. 
 
Mój zestaw kosmetyków jest serią algową. Dostałam szampon do włosów, żel do mycia ciała oraz serum do kąpieli. 

 

Opakowania produktów są bardzo schludne i proste, takie jak lubię. Zastanawia mnie tylko dlaczego serum do kąpieli jest napisane w języku polskim a pozostałe etykiety po angielsku 😀 Konsystencja wszystkich trzech produktów jest taka sama, czyli średnio gęsta. 

 

 
1. Algowe serum do kąpieli z zieloną herbatą BINGOSPA
 
Produkt należy stosować wlewając 2 nakrętki produktu do kąpieli. Tak też zrobiłam, ale niczego nadzwyczajnego nie zauważyłam co by wpłynęło na moje ciało.
2. Algowy żel pod prysznic z zieloną herbatą BINGOSPA
 
Jeśli chodzi o ten żel, to byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi. Niestety skóra po użyciu była bardzo szorstka, więc produkt użyje zapewne do jakiegoś innego celu.
3. Szampon z kompleksem alg morskich i ekstraktów roślinnych do pielęgnacji włosów normalnych i z tendencją do przetłuszczania BINGOSPA
 
W tym przypadku, mamy określone dokładne przeznaczenie produktu. Włosy po umyciu są dosyć miękkie, mnie jednak chyba trochę przetłuścił włosy, ale nie wystąpił łupież. 
 
Po żadnym z produktów nie wystąpiła reakcja alergiczna. 
 
Produkty są raczej z niższej półki cenowej, więc bez wahania możecie sami je przetestować. Ja póki co jestem wierna kilku swoim ulubionym produktom, ale może jeszcze kiedyś przetestuję kosmetyki BINGOSPA z innej serii 🙂