Styl Taylor Swift, która stała się wzorem do naśladowania

Styl gwiazdy – Taylor Swift
 
Taylor Swift to 26 – latka z Pensylwanii, która stała się wzorem do naśladowania przez wiele nastolatek. „Chciałabym, aby wszystkie nastolatki mogły utopić swoje smutki w piosenkach, zamiast w alkoholu czy w narkotykach”- powiedziała kiedyś. Jednak nie jest ona znana jedynie z doskonałej muzyki i życiowych tekstów piosenek, ale również ze swojej wyjątkowej urody i stylu ubierania, który stał się inspiracją dla dziewczyn na całym świecie.
1, 2, 3, 4
Jest to dziewczyna skromna, ma w sobie wszystko, co powinna mieć kobieta sukcesu – klasę, styl i odwagę. Jej stylizacje nawiązują do mody retro i lat 50., ale w nieco unowocześnionej odsłonie. Taylor jest bardzo dziewczęca, a jej uroda to odzwierciedlenie delikatności i subtelności.
 
Artystka jest świadoma swoich atutów i w perfekcyjny sposób je eksponuje. Jej długie nogi świetnie prezentują się w krótkich i rozkloszowanych spódniczkach i sukienkach. Najczęściej spotkać ją można w wysokich szpilkach, które jeszcze bardziej je wysmuklają i wydłużają.
 
Jeżeli chodzi o spodnie, to praktycznie zawsze wybiera wąskie rurki. Jej styl jest przemyślany, ale widać w nim odrobinę szaleństwa. Wszystko jednak ze sobą współgra i jest niebywale spójne. Uwielbia groszki, wstążki, kokardki i wzory vintage.
 
Znakiem rozpoznawczym Taylor jest czerwona szminka, która podkreśla jej delikatność i jednocześnie dodaje charakteru i seksapilu. Świetnie współgrają z jej blond włosami i jasną karnacją. Nic więc dziwnego, że artystka jest nazywana ikoną stylu.
 
Doceniona przez Victoria’s Secret
 
Taylor Swift doskonale wykorzystuje swoje 5 minut i nie tylko nagrywa nowe płyty, i koncertuje, ale również w ostatnim czasie wsparła markę Victoria’s Secret.
 
Taylor oprócz tego, że ma swój wyjątkowy styl, który jest rozpoznawalny w świecie mody, jest z nim bardzo blisko związana, a to za sprawą swojej przyjaciółki Karlie Kloss, amerykańskiej modelki, która w 2012 roku rozpoczęła współpracę właśnie z Victoria’s Secret.
 
Dziewczyny są do siebie bardzo podobne pod względem charakteru, ale również typu urody. Subtelne blondynki o szczupłej sylwetce i blond włosach same przyznają, że rozumieją się bez słów. W wywiadzie dla amerykańskiego Vogue Kloss wyznała: „Pewnego razu przyszłam do Taylor, obie wychodziłyśmy gdzieś wieczorem i okazało się, że obie mamy na sobie czarne, krótkie topy, spódnice z wysokim stanem. Zaczyna się robić dziwnie…”.
 
Dziewczęco i romantycznie
 
Źródła zdjęć: 1, 2, 3, 4
Właśnie w takim wydaniu można spotkać Taylor najczęściej. Wielu może uznać, że jej szafa jest wypełniona po brzegi samymi sukienkami.
 
Zwiewne, w romantycznym stylu doskonale prezentują się na drobnej sylwetce artystki. Delikatność jest tu widoczna z każdej strony.
 
Na luzie i ze smakiem
 
Wąskie jeansy, najczęściej burgundowe i dwurzędowy płaszczyk lub prosta bluzeczka. Nic nadzwyczajnego, a jednak. Taylor tym razem poszła w kierunku totalnego luzu, ale nie zapomniała przy tym o znaczących szczegółach. 
 
Źródła zdjęć: 1, 2, 3, 4
 
Przenieś ten prosty, ale efektowny styl do swojej szafy.
Źródła zdjęć: 1, 2, 3, 4
Jest to wpis gościnny napisany przez: Alicję Polak, http://sellektor.com/blog/