Chińskie kosmetyki – Czarna maseczka na zaskórniki AFY z Aliexpress

Z racji tego, że bardzo dużo zamawiam na stronie Aliexpress i czytam dużo na forum poświęconym tej stronie, postanowiłam zaryzykować i zamówić mój pierwszy chiński kosmetyk. Jest to czarna maseczka afy na zaskórniki. 

 

Na pierwszy rzut oka, opakowanie maseczki wygląda normalnie jak każda inna. Po otwarciu miałam jednak chwilę zwątpienia czy na pewno jej użyć. Zapach na pewno nie kojarzy się z żadnym kosmetykiem, jest nieco odrażający. Ale w końcu postanowiłam ją użyć. Wcześniej czytałam o tym. że ściąganie maseczki jest bolesne, więc nałożyłam ją tylko na nos i okolice. Nosiłam ją na twarzy około 30 minut, ale nie liczyłam dokładnego czasu.

Po tym czasie zaczęłam ściągać maseczkę. Schodziła płatkami poprzez rolowanie. Jest to nieprzyjemne uczucie, jakby po przyklejeniu do twarzy taśmy klejącej.

Efekty po czarnej maseczce: Niestety ale nie zauważyłam w zasadzie żadnych efektów. Drobne zaskórniki i włoski zeszły, ale nic nadzwyczajnego nie zauważyłam. Jeśli ktoś, wie jak uzyskać spektakularny efekt, dajcie znać w komentarzach.
Wcześniej czytałam, że skóra po ściągnięciu jest bardzo czerwona, z moją nic się nie działo.
Zapłaciłam za dwa opakowania 0.40$, więc myślę, że za tą cenę warto.