Wakacje na Cyprze 2015 – #1 Protaras

Witajcie po małej przerwie. Dzisiaj post na temat moich tegorocznych wakacji. Na Cypr wybraliśmy się na przełomie sierpień/wrzesień. Pogoda w tym okresie była cudowna. W dzień było blisko 40 stopni, zaś w nocy około 27. Jak dla mnie taka pogoda jest idealna na spędzanie wakacji nad morzem. Nasz hotel znajdował się w turystycznej miejscowości Protaras a do samego morza było około 150 metrów, więc bardzo blisko, co możecie zobaczyć na jednym z poniższych zdjęć. Szczerze mówiąc, nie mieliśmy się do czego przyczepić. Nic nas nie rozczarowało. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto było wydać troszkę więcej i być zadowolonym w 100%.  
Zapraszam do dalszej części wpisu.
Poniżej możecie zobaczyć nasz widok z pokoju. Byliśmy zakwaterowani w nowszej części hotelu.
Jedząc śniadania w naszej hotelowej restauracji mieliśmy widok na morze i palmy. Mogłabym mieć taki widok codziennie.
Wskazówka! Osoby, które mają skłonność do opalania się na czerwono, polecam kupić filtr min. 40 i wysmarować dokładnie całe ciało. Mnie akurat wystarczyło trochę filtru 20, ale mojemu chłopakowi niekoniecznie.
Wszystkie plaże na Cyprze są publiczne. Nasza przy hotelu nazywała się Vrisi Beach. Woda w tej i każdej innej zwiedzonej przez nas części Cypru była dosyć płytka i oczywiście przezroczysta.