Wsiądź na rower i kręć kilometry! / Co założyć na rower?

Dziś mam coś dla osób, które tak jak ja lubią jeździć na rowerze. Chcę Wam przedstawić sposób jak połączyć przyjemne z pożytecznym, wybierając rower jako codzienny środek transportu. 

 

Wystarczy, że ściągniesz darmową aplikację mobilną na swój telefon (dostępna na systemy iOS i Android) do pobrania TUTAJ. Od tego momentu każdy przejechany na rowerze kilometr daje szansę na nagrody indywidualne i stojaki dla miast. Do tej pory, Fundacja Allegro All For Planet w ramach swoich działań proekologicznych postawiła już ponad 850 stojaków w 23 miastach. Niebawem ta liczba powiększy się o kolejne 100. Wśród nagród indywidualnych dla uczestników są między innymi wakacje na greckiej Kefalonii, rowery KROSS i smartfony HTC. Warto wsiąść na rower! Więcej znajdziecie na stronie: kreckilometry.
Chcecie poruszać się rowerem do szkoły czy pracy, ale nie lubicie sportowych ubrań? Co więc założyć na rower? Odpowiedź jest prosta, Wasze ulubione codzienne outfity pamiętając jedynie o płaskich, wygodnych butach. Nikogo nie zdziwi, że ja kolejny raz wybrałam trampki Converse

 

buzka reserved
spódniczka zara
sweter f&f
torebka vessos
trampki converse
okulary h&m